O to i nadszedł moment w którym fani Sylwii Grzeszczak doczekają się kolejnej płyty od artystki. Nadchodząca płyta będzie już czwartym solowym krążkiem od Sylwii i piątą oficjalną. Jak dobrze wiemy Sylwia w swoim dorobku muzycznym posiada już pięć albumów. Szczegółowe informacje dotyczące poprzednich płyt znajdziesz w linku poniżej
Wracając do nadchodzącej płyty która została zatytułowana „było sobie marzenie” samej daty premiery artystka jeszcze nie podała, ogólnie za dużo szczegółów Sylwia nie zdradziła na temat nadchodzącej płyty. Jedynie co fani dostali to zapowiedź trasy koncertowej przed premierą płyty, będą to cztery koncerty (biletowe) i to będzie jedyna trasa koncertowa tego roku od artystki. Więcej informacji na temat koncertów napiszę w przyszłych postach wiec warto śledzić.







Zostaw odpowiedź