
Gotowi na drugi dzień koncertu Sylwii Grzeszczak w Warszawie??
Dziś 30 listopada jest drugi dzień i 4 już koncert na trasie „było sobie marzenie”. Do końca trasy koncertowej pozostały jeszcze tylko 2 koncerty :13 grudzień w Wrocławiu i ostatni kończący koncert odbędzie się w Krakowie dnia 19 grudnia.
Czy Sylwia czymś zaskoczy fanów, a może doczekamy się premiery nowej płyty na którą fani czekają już od lat.







Zostaw odpowiedź