Gotowi na drugi dzień koncertu Sylwii Grzeszczak w Warszawie??

Dziś 30 listopada jest drugi dzień i 4 już koncert na trasie „było sobie marzenie”. Do końca trasy koncertowej pozostały jeszcze tylko 2 koncerty :13 grudzień w Wrocławiu i ostatni kończący koncert odbędzie się w Krakowie dnia 19 grudnia.

Czy Sylwia czymś zaskoczy fanów, a może doczekamy się premiery nowej płyty na którą fani czekają już od lat.

Zostaw odpowiedź

Trending

Odkryj więcej z Grzeszczak Fanpage

Zasubskrybuj już teraz, aby czytać dalej i uzyskać dostęp do pełnego archiwum.

Czytaj dalej