
W tą niedziele (23.11) drugi koncert Sylwii Grzeszczak na trasie „było sobie marzenie”. Przystanek Poznań Pawilon 5-MTP już po godzinie 19 rozpocznie się kolejny koncert. Bilety na niedzielny koncert są już wyprzedane, jeśli ktoś nie zdążył kupić biletu jedyne co to może liczyć na cud.Następny przystanek Warszawa 29 i 30 Listopad.
1763920800
dni
godziny minuty sekundy
do
Poznań „było sobie marzenie”







Zostaw odpowiedź