W tą niedziele (23.11) drugi koncert Sylwii Grzeszczak na trasie „było sobie marzenie”. Przystanek Poznań Pawilon 5-MTP już po godzinie 19 rozpocznie się kolejny koncert. Bilety na niedzielny koncert są już wyprzedane, jeśli ktoś nie zdążył kupić biletu jedyne co to może liczyć na cud.Następny przystanek Warszawa 29 i 30 Listopad.

1763920800

  dni

  godziny  minuty  sekundy

do

Poznań „było sobie marzenie”

Zostaw odpowiedź

Trending

Odkryj więcej z Grzeszczak Fanpage

Zasubskrybuj już teraz, aby czytać dalej i uzyskać dostęp do pełnego archiwum.

Czytaj dalej